Home

raskrižje Kreda Beskućnici biatlon první vítězka světového poháru Stanište Prasić teško ugoditi

Biatlonistka Puskarčíková si ve sprintu vystřílela 11. místo, Davidová zisk  medaile nezopakovala | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Biatlonistka Puskarčíková si ve sprintu vystřílela 11. místo, Davidová zisk medaile nezopakovala | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

České biatlonistky na desítku nedosáhly. Vítězkou je Wiererová | TN.cz

‚Už necítím stoprocentní vášeň.' Biatlonová šampionka Dahlmeierová ve 25  letech ukončila kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
‚Už necítím stoprocentní vášeň.' Biatlonová šampionka Dahlmeierová ve 25 letech ukončila kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlonový lexikon. Kdo opustil scénu, trenérské rošády i změny v  pravidlech - iDNES.cz
Biatlonový lexikon. Kdo opustil scénu, trenérské rošády i změny v pravidlech - iDNES.cz

Tora Bergerová – Wikipedie

Nejlepší Češi v zimní sezoně vydělali miliony, nejvíc peněz mají  biatlonisté | E15.cz
Nejlepší Češi v zimní sezoně vydělali miliony, nejvíc peněz mají biatlonisté | E15.cz

SP v biatlonu živě: Sprint žen v Östersundu - Aktuálně.cz

Češi v akci, 26. 1. – Davidová jde do stíhačky z první pozice, Krčmář ze  třinácté - Biatlon
Češi v akci, 26. 1. – Davidová jde do stíhačky z první pozice, Krčmář ze třinácté - Biatlon

Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v  individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Laegreid výhrou ve stíhačce zdramatizoval vyvrcholení SP biatlonu |  ČeskéNoviny.cz
Laegreid výhrou ve stíhačce zdramatizoval vyvrcholení SP biatlonu | ČeskéNoviny.cz

Největší biatlonové příběhy roku 2020 - BiatlonMag

Davidová i Jislová si ve stíhačce polepšily. Skvělý výsledek Václavíka |  iSport.cz
Davidová i Jislová si ve stíhačce polepšily. Skvělý výsledek Václavíka | iSport.cz

Puskarčíková dojela ve sprintu 11., Davidová 15. a dál vede SP |  ČeskéNoviny.cz
Puskarčíková dojela ve sprintu 11., Davidová 15. a dál vede SP | ČeskéNoviny.cz

Elvira Öbergová suverénně ovládla generálku na Světový pohár. Druhé  Vittozziové nadělila skoro dvě minuty - BiatlonMag
Elvira Öbergová suverénně ovládla generálku na Světový pohár. Druhé Vittozziové nadělila skoro dvě minuty - BiatlonMag

Davidová byla ve stíhacím závodu v Ruhpoldingu dvanáctá, kralovala  Röiselandová - Aktuálně.cz
Davidová byla ve stíhacím závodu v Ruhpoldingu dvanáctá, kralovala Röiselandová - Aktuálně.cz

Naděje zhasly. Češky medaili z mistrovství nepřivezou

S kým z biatlonu se Koukalová vídá? Ukázalo se, kdo jí zbyl jako kamarád |  iSport.cz
S kým z biatlonu se Koukalová vídá? Ukázalo se, kdo jí zbyl jako kamarád | iSport.cz

Vítězové a poražení Světového poháru v Östersundu 2021 - BiatlonMag

České biatlonistky vstoupily do nové sezony Světového poháru. Markéta  Davidová je průběžně první | Radiožurnál Sport
České biatlonistky vstoupily do nové sezony Světového poháru. Markéta Davidová je průběžně první | Radiožurnál Sport

Biatlonistka Davidová v odměnách porazila české vítězky Světového poháru -  Sport.cz
Biatlonistka Davidová v odměnách porazila české vítězky Světového poháru - Sport.cz

Trápení biatlonové hvězdy nekončí. Olympijská vítězka má další špatnou  zprávu - Sport.cz
Trápení biatlonové hvězdy nekončí. Olympijská vítězka má další špatnou zprávu - Sport.cz