klikni Astrolabe Pozdrav rapla pärnu korvpalli mäng Nezavisno dilema poplava

Uudised - Pärnu jättis Rapla taas võiduta, aga poolfinaali avavõit tuli  raskelt

Rapla ja Pärnu peavad koduliigas põhiturniiri viimase mängu - Eesti  Päevaleht
Rapla ja Pärnu peavad koduliigas põhiturniiri viimase mängu - Eesti Päevaleht

PAF Korvpalli Meistriliiga PLAY-OFF 2022 - Rapla Korvpallikool

Korvpall: AVIS UTILITAS Rapla / Pärnu Sadam - Raplamaa.ee

Pärnu alistas Rapla sel hooajal juba viiendat korda - Raplamaa Sõnumid

Kalev/Cramo alistas kindlalt Pärnu, Rapla võitlus viienda koha nimel jätkub  | Korvpall | ERR
Kalev/Cramo alistas kindlalt Pärnu, Rapla võitlus viienda koha nimel jätkub | Korvpall | ERR

Kalev/Cramo võitis unise alguse järel Raplat, Pärnu seljatas Tarva |  Korvpall | ERR
Kalev/Cramo võitis unise alguse järel Raplat, Pärnu seljatas Tarva | Korvpall | ERR

Veerandfinaalid viigis: Rapla alistas Pärnu, TalTech purustas Tallinna  Kalevi - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Veerandfinaalid viigis: Rapla alistas Pärnu, TalTech purustas Tallinna Kalevi - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Rapla lükkas osavalt favoriidikoorma Pärnu õlule, kuid võidujanu on olemas  - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Rapla lükkas osavalt favoriidikoorma Pärnu õlule, kuid võidujanu on olemas - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

FOTOD JA VIDEO | Rapla üllatas Kalev/Cramot! Pärnu hea hoog jätkus  Kalev/TLÜ vastu - Delfi Sport
FOTOD JA VIDEO | Rapla üllatas Kalev/Cramot! Pärnu hea hoog jätkus Kalev/TLÜ vastu - Delfi Sport

Basket - TÄNA: AVIS UTILITAS Rapla ✖️ Pärnu Sadam Paf Korvpalli  Meistriliiga poolfinaalseeria teine mäng leiab aset täna kell 17:00, kui  avamängu võitnud pärnakad sõidavad külla Raplale! 📺 Jälgi mängu Inspira või
Basket - TÄNA: AVIS UTILITAS Rapla ✖️ Pärnu Sadam Paf Korvpalli Meistriliiga poolfinaalseeria teine mäng leiab aset täna kell 17:00, kui avamängu võitnud pärnakad sõidavad külla Raplale! 📺 Jälgi mängu Inspira või

Korvpalli Meistriliiga - Rapla playoffi parim mäng viis nad pronksiseerias  Pärnu vastu 2-1 ette
Korvpalli Meistriliiga - Rapla playoffi parim mäng viis nad pronksiseerias Pärnu vastu 2-1 ette

Lubavalt alustanud Rapla kaotas poolaja ja initsiatiivi haaranud Pärnu on  võidu kaugusel finaalist – Korvpall24.ee
Lubavalt alustanud Rapla kaotas poolaja ja initsiatiivi haaranud Pärnu on võidu kaugusel finaalist – Korvpall24.ee

Eesti korvpall - Pärnu Sadama korvpallimeeskond alistas võõrsil AVIS  UTILITAS Rapla meeskonna suurelt, 83-60. Rapla meeskonna ridades ei teinud  kohtumist kaasa nende liider, Dominique Hawkins, kelle jaoks on arvatavasti  hooaeg lõppenud. Pärnu
Eesti korvpall - Pärnu Sadama korvpallimeeskond alistas võõrsil AVIS UTILITAS Rapla meeskonna suurelt, 83-60. Rapla meeskonna ridades ei teinud kohtumist kaasa nende liider, Dominique Hawkins, kelle jaoks on arvatavasti hooaeg lõppenud. Pärnu

Rapla Avis Utilitas

TIPPHETKED | Viimastel minutitel kindlam olnud Pärnu läks Rapla vastu  poolfinaali juhtima - Delfi Sport
TIPPHETKED | Viimastel minutitel kindlam olnud Pärnu läks Rapla vastu poolfinaali juhtima - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - Pärnu Sadam alistas võitluslikus mängus AVIS Rapla

Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool tagasid koha poolfinaalis | Korvpall | ERR

pärnu sadam – Lehekülg 2 – Korvpall24.ee

Basket - PALJU ÕNNE AVIS UTILITAS RAPLA! Tuline ja põnev... | Facebook

EELVAADE | Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga poolfinaali pääseda –  Korvpall24.ee
EELVAADE | Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga poolfinaali pääseda – Korvpall24.ee

TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu Sadam alistas Rapla kuivalt ja marssis  esmakordselt finaali - Delfi Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Pärnu Sadam alistas Rapla kuivalt ja marssis esmakordselt finaali - Delfi Sport

News - Rapla ja Pärnu kohtuvad võtmemängus, täiendust saanud Valga-Valka  võõrustab Kalev/Cramot
News - Rapla ja Pärnu kohtuvad võtmemängus, täiendust saanud Valga-Valka võõrustab Kalev/Cramot

Korvpalli Meistriliiga - Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga  poolfinaali pääseda
Korvpalli Meistriliiga - Rapla loodab seeria viigistada, Pärnu aga poolfinaali pääseda

TÄISPIKKUSES | Korvpall: Avis Utilitas Rapla - Pärnu Sadam - Delfi TV

Balti liiga: Rapla sai lõpusekundi kaugviskest võidu Nevežise üle,  Kalev/Cramo alistas Pärnu - Korvpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Balti liiga: Rapla sai lõpusekundi kaugviskest võidu Nevežise üle, Kalev/Cramo alistas Pärnu - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt